Ons team

Samenstelling team december 2021

voornaam achternaam functie groep
Stephan Gijsman Directeur
Danielle Seebregts Adjunct-directeur SO
Marjon Derks Adjunct-directeur SO
Arno Timmermans Leerkrachtbegeleider
Sven van de Wouw Leerkrachtbegeleider
Saskia Timmermans Senior gedragswetenschapper
Aniek Vlemminx Gedragswetenschapper
Sophie van Leersum Gedragswetenschapper
Heidi van Tiel Psychologisch assistent
Eva Schoonderwoerd Didactisch intern begeleider
René Vrins Maatschappelijk deskundige
Haakon Huikeshoven Groepsleerkracht Bengels
Angelique van den Oetelaar Onderwijsassistent Bengels
Inge van de Wiel Onderwijsassistent Bengels
Ilse van Lier Groepsleerkracht Bikkels
Susan van den Heuvel Groepsleerkracht Bikkels
Andrea Heijnen Onderwijsassistent Bikkels
Marion Leenhouwers Onderwijsassistent Bikkels
Mirthe Lambregts Groepsleerkracht Boefjes
Simone Luchtenberg Groepsleerkracht Boefjes
Marije Blankers Onderwijsassistent Boefjes
Brianne Juliana Groepsleerkracht Fluiters
Roos Lena Meeuwsen Onderwijsassistent Fluiters
Berna Wienke Groepsleerkracht Kanjers
Patricia Kruithof Groepsleerkracht Kanjers
Femke van den Broek Onderwijsassistent Kanjers
Heidi van Tiel Onderwijsassistent Kanjers
Nicolle Ligtvoet Onderwijsassistent Kanjers
Vivian van Roosmalen Onderwijsassistent Kanjers
Sia Kriekaard Groepsleerkracht Ontdekkers
Andrea Heijnen Onderwijsassistent Ontdekkers
Mirjam van Amersfort Onderwijsassistent Ontdekkers
Anita van de Heijning Groepsleerkracht Parels
Diana de Rooij Groepsleerkracht Parels
Lieke Jolie Onderwijsassistent Parels
Marit van Gool Onderwijsassistent Parels
Marjan Schilders Onderwijsassistent Parels
Sandra van den Heuvel Onderwijsassistent Parels
Natangue Blondé Groepsleerkracht Raketten
Susan van den Heuvel Groepsleerkracht Raketten
Judith van Woensel Onderwijsassistent Raketten
Loes de Groot Onderwijsassistent Raketten
Tess Broekman Onderwijsassistent Raketten
Inge Verhoeven Groepsleerkracht Rakkers
Simone Luchtenberg Groepsleerkracht Rakkers
Sabine Leemans Onderwijsassistent Rakkers
Vanessa Remeeus Onderwijsassistent Rakkers
Denise Dank Groepsleerkracht Snuiters
Caroline de Cock Onderwijsassistent Snuiters
Monique Wijtsma Onderwijsassistent Snuiters
Arno Timmermans Groepsleerkracht Spetters
Froukje Verschuren Groepsleerkracht Spetters
Caroline de Cock Onderwijsassistent Spetters
Ditte Jansen Onderwijsassistent Spetters
Arno Timmermans Groepsleerkracht Speurders
Boukje Salimans Groepsleerkracht Speurders
Loes de Groot Onderwijsassistent Speurders
Marit Verhagen Onderwijsassistent Speurders
Joost de Jong Groepsleerkracht Stappers
Sven van de Wouw Groepsleerkracht Stappers
Maxime Vromans Onderwijsassistent Stappers
Lisanne Maas Groepsleerkracht Sterren
Marsha Janssen Onderwijsassistent Sterren
Sabine Leemans Onderwijsassistent Sterren
Niels de Vroe Vakleerkracht Gym
Tjeerd Kooiman Vakleerkracht Gym
Astrid van Poppel Logopedist
Esther Hoppenbrouwers Logopedist
Esti van Raak Logopedist
Maartje van Boxtel Logopedist
Carla de Win Administratief & secretarieel medewerker
Miriam Geerts Administratief & secretarieel medewerker
Bernard Landzaat Conciërge
Berry van Kessel Conciërge
Ineke Adriaanse Gastvrouw
Karin van Sprang ICT-coördinator
Bas van Doorn Pedagogisch conciërge