Ons team

Voornaam Achternaam Functie Groep
Stephan Gijsman Directeur
Renée Cools Adjunct-directeur VSO
Karin van Diepen Leerkrachtbegeleider
Eva Schoonderwoerd Leerkrachtbegeleider
Saskia Timmermans Senior gedragswetenschapper
Sophie van Leersum Gedragswetenschapper
Aniek Vlemminx Gedragswetenschapper
Aschwin Versteynen Leerkrachtbegeleider
Danielle Seebregts Didactisch intern begeleider
René Vrins Maatschappelijk deskundige
Joanna Ngyay Onderwijsassistent
Henk Ammann Groepsleerkracht VSO 1
Helna Kuypers Groepsleerkracht VSO 1
Jessy Berlooye Onderwijsassistent VSO 1
Ilse Hamers Onderwijsassistent VSO 1
Wilma de Bruijn Groepsleerkracht VSO 11
Eva Schoonderwoerd Groepsleerkracht VSO 11
Serge Ahuluheluw Onderwijsassistent VSO 11
Madeleine van Roessel Onderwijsassistent VSO 11
Sanne de Beer Groepsleerkracht VSO 12
Renske Hermus Onderwijsassistent VSO 12
Charlotte Vaanholt Onderwijsassistent VSO 12
Nathalie Beerens Groepsleerkracht VSO 13
Anne Engel Groepsleerkracht VSO 13
Ruud Kooijman Onderwijsassistent VSO 13
Carlijn Willems Groepsleerkracht VSO 14
Natangue Blondé Groepsleerkracht VSO 15
Paul van Hees Groepsleerkracht VSO 15
Evi van Gestel Onderwijsassistent VSO 15
Marc van de Heijning Groepsleerkracht VSO 16
Frank Smolders Groepsleerkracht VSO 16
Kitty van Campenhout Onderwijsassistent VSO 16
Jaap Leijten Onderwijsassistent VSO 16
Linda van Esch Groepsleerkracht VSO 17
Stefanie Sterrenburg Onderwijsassistent VSO 17
Natangue Blondé Groepsleerkracht VSO 18
Aschwin Versteynen Groepsleerkracht VSO 18
Nigel Dongor Onderwijsassistent VSO 18
Bodil Zieltjens Onderwijsassistent VSO 18
Judith Melis Groepsleerkracht VSO 3
Jikke van der Sluijs Groepsleerkracht VSO 3
Bianca van Berkel Onderwijsassistent VSO 3
Hennie Groot Kormelink Groepsleerkracht VSO 4
Hennie de Weert Groepsleerkracht VSO 4
Susanne van der Pol Leraarondersteuner VSO 4
Miriam de Koning Onderwijsassistent VSO 4
Thijs Maes Groepsleerkracht VSO 5
Marjon Hooijen Leraarondersteuner VSO 5
Daima Martina Onderwijsassistent VSO 5
Elly IJpelaar Groepsleerkracht VSO 6
Monique Vissers Groepsleerkracht VSO 6
Ilse de Kock Onderwijsassistent VSO 6
Inge van de Sande Groepsleerkracht VSO 7
Serge Ahuluheluw Onderwijsassistent VSO 7
Jessy Berlooye Onderwijsassistent VSO 7
Rick van den Dobbelsteen Onderwijsassistent i.o. VSO 7
Diana Heurter Groepsleerkracht VSO 8
Corinne Smits Groepsleerkracht VSO 8
Miranda Baijens Onderwijsassistent VSO 8
William Vera Groepsleerkracht VSO 9
Suzanne Vugs Groepsleerkracht VSO 9
Marja van den Bosch Onderwijsassistent VSO 9
Madeleine van Roessel Onderwijsassistent VSO 9
Inge Dingemans Groepsleerkracht Boddehuis
Peter Balmakers Vakleerkracht Groenonderwijs
Niels de Vroe Vakleerkracht Gym
Marion de Brouwer Vakleerkracht Koken
Reggie Graafmans Vakleerkracht Koken
Ted Bertens Leraarondersteuner Techniek
Maartje van den Dobbelsteen Onderwijsassistent Vakonderwijs
Esther Hoppenbrouwers Logopedist
Karin Haas Stageleerkracht Stage
Els van den Heijkant Stageleerkracht Stage
Hedy Jacobs Stageleerkracht Stage
Sjan de Kort Onderwijsassistent Interne Stage
Leslie Smits Tim-out medewerker
Charlotte van den Heuvel Administratief medewerker
Linda van Pruissen Administratief medewerker
Tonnie Schalke Administratief medewerker
Elmy van Teylingen Administratief medewerker
Carla de Win Administratief medewerker
Ruud Goossens Conciërge
Bernard Landzaat Conciërge
Bertie van de Sanden Gastvrouw
Karin van Sprang ICT-coördinator
Bas van Doorn Pedagogisch conciërge
Frank Dusée Vrijwilliger