Ons team

Samenstelling team maart 2022

Voornaam Achternaam Functie Groep
Stephan Gijsman Directeur
Anke Carels Adjunct-directeur VSO
Madeleine Vugs Adjunct-directeur VSO
Marchien Dumont Management trainee
Saskia Timmermans Senior gedragswetenschapper
Aniek Vlemminx Gedragswetenschapper
Kirstin Weijters Gedragswetenschapper
Annemieke van Kollenburg Leerkrachtbegeleider
Aschwin Versteynen Leerkrachtbegeleider
Eva Schoonderwoerd Didactisch intern begeleider
René Vrins Maatschappelijk deskundige
Elly IJpelaar Groepsleerkracht VSO 1
Monique Vissers Groepsleerkracht VSO 1
Ilse de Kock Onderwijsassistent VSO 1
Wilma de Bruijn Groepsleerkracht VSO 11
Jaap Leijten Leraarondersteuner VSO 11
Serge Ahuluheluw Onderwijsassistent VSO 11
Nathalie Beerens Groepsleerkracht VSO 12
Kim Verkooijen Groepsleerkracht VSO 12
Rick van den Dobbelsteen Onderwijsassistent VSO 12
Renske Hermus Onderwijsassistent VSO 12
Inge Dingemans Groepsleerkracht VSO 13
Rick van den Dobbelsteen Onderwijsassistent VSO 13
Madeleine van Roessel Onderwijsassistent VSO 13
Suzanne Vugs Groepsleerkracht VSO 14
Carlijn Willems Groepsleerkracht VSO 14
Monique Heuijerjans Groepsleerkracht VSO 15
Jaap Leijten Onderwijsassistent VSO 15
Daima Martina Onderwijsassistent VSO 15
Teun Pijnenburg Onderwijsassistent VSO 15
Marc van de Heijning Groepsleerkracht VSO 16
Frank Smolders Groepsleerkracht VSO 16
Kitty van Campenhout Onderwijsassistent VSO 16
Zeynep Tanis Onderwijsassistent VSO 16
Linda van Esch Groepsleerkracht VSO 17
Annemieke van Kollenburg Groepsleerkracht VSO 17
Ilse Hamers Onderwijsassistent VSO 17
Stefanie Sterrenburg Onderwijsassistent VSO 17
Diana Heurter Groepsleerkracht VSO 18
Aschwin Versteynen Groepsleerkracht VSO 18
Bodil Zieltjens Onderwijsassistent VSO 18
Judith Melis Groepsleerkracht VSO 3
Evi van Gestel Onderwijsassistent VSO 3
Susanne van der Pol Groepsleerkracht VSO 4
Hennie de Weert Groepsleerkracht VSO 4
Miriam de Koning Onderwijsassistent VSO 4
Thijs Maes Groepsleerkracht VSO 5
Karin Deenen Leraarondersteuner VSO 5
Bianca van Berkel Onderwijsassistent VSO 5
Inge van de Sande Groepsleerkracht VSO 6
Nigel Dongor Onderwijsassistent VSO 6
Henk Ammann Groepsleerkracht VSO 7
Kim Verkooijen Groepsleerkracht VSO 7
Helna Kuypers Leraarondersteuner VSO 7
Wilma Schoenmakers Onderwijsassistent VSO 7
Stef Staps Groepsleerkracht VSO 8
Ruud Kooijman Onderwijsassistent VSO 8
Marjon Hooijen Groepsleerkracht VSO 9
Corinne Smits Groepsleerkracht VSO 9
Marja van den Bosch Onderwijsassistent VSO 9
Sanne de Beer Groepsleerkracht
Paul van Hees Groepsleerkracht
Jessy Berlooye Onderwijsassistent
Anne Engel Leerkracht Boddehuis
Peter Balmakers Vakleerkracht Groen
Ellen van Beek Vakleerkracht Groen
Niels de Vroe Vakleerkracht Gym
Marion de Brouwer Vakleerkracht Koken
Charlotte Vaanholt Vakleerkracht Koken & huishoudkunde
Ted Bertens Leraarondersteuner Techniek
Maartje van den Dobbelsteen Onderwijsassistent Vakonderwijs
Bram Meeuwis Beweegagoog
Steffie van Zantbeek Leerkracht
Esther Hoppenbrouwers Logopedist
Esti van Raak Logopedist
Yvonne Bom Spelbegeleider
Karin Haas Stageleerkracht Exterene stage
Els van den Heijkant Stageleerkracht Exterene stage
Hedy Jacobs Stageleerkracht Exterene stage
Sjan de Kort Onderwijsassistent Interne stage
Rob Smeekens Time-out medewerker
Leslie Smits Time-out medewerker
Miriam Geerts Administratief & secretarieel medewerker
Charlotte van den Heuvel Administratief & secretarieel medewerker
Carla de Win Administratief & secretarieel medewerker
Elmy van Teylingen Administratief & secretarieel medewerker
Tonnie Schalke Administratief medewerker
Berry van Kessel Conciërge
Bernard Landzaat Conciërge
Karin van Sprang ICT-coördinator
Bas van Doorn Pedagogisch conciërge
Frank Dusée Vrijwilliger